Bijgewerkt: t/m etappe 21
zondag 24 juli 2022 19:52

Dagprijswinnaar is geworden: Roy Verstraaten Sprint - Boxmeer

Vorige etappe - Volgende etappe

Dagklassement etappe 21

#
DEELNEMER
PUNTEN
1.
Roy Verstraaten Sprint
Boxmeer
110
2.
Spiedie Konsales VIOS'38 lid
Beugen
108
2.
Peter Collombon VIOS'38 lid
Beugen
108
2.
Kees Arts Sprint
Vortum-Mullem
108
2.
Toine Janssen
Gennep
108
2.
Patrick Vlasveld
Cuijk
108
2.
Fons de Bruin
Boxmeer
108
2.
Aimée Sprint
Beugen
108
2.
Kneutesprint
Haelen
108
2.
Eduard van Lieshout 26
Mill
108
2.
Marcel Gerrits
Overloon
108
2.
Ulrich van Gobbel
Boxmeer
108
2.
Joris van de Meulenhof 1
Haps
108
2.
Carlo van Boekholt II
Boxmeer
108
2.
Rieky van de Beten
Boxmeer
108
2.
Thijs/Colin te Lindert
Aalten
108
2.
Herman van den Heuvel I
Beugen
108
2.
Kay Gerrits 6 VIOS'38 lid
Beugen
108
2.
Tornado USA 1
Boxmeer
108
2.
Puk Schaminee
Beugen
108
21.
Kay Gerrits 7 VIOS'38 lid
Beugen
98
21.
Hub Souren III
Geleen
98
21.
Stefan Hesen 1 VIOS'38 lid
Horst
98
21.
Jordy van den Heuvel III VIOS'38 lid
Boxmeer
98
21.
Ramon Smits 5 VIOS'38 lid
Beugen
98
21.
Jordy van den Heuvel II VIOS'38 lid
Boxmeer
98
21.
Marcel Volleberg 2
Beugen
98
28.
Herman van den Heuvel II
Beugen
96
29.
Ties van Boekholt 2
Boxmeer
94
29.
Teun van Boekholt 2
Boxmeer
94
29.
Jan Koole/zeelandia 1
Middelburg
94
29.
Leon Tap1
Beuningen
94
29.
Henk Willems II
Boxmeer
94
29.
D en G 4
Sambeek
94
29.
Ties van Boekholt 1
Boxmeer
94
29.
Willemien van Lent 3
Eindhoven
94
29.
CBS Berggeiten
Boxmeer
94
29.
Bart van Raaij
Sambeek
94
29.
Nelly Bindels 2
Beugen
94
29.
Helmut Habraken
Moergestel
94
29.
Rob Willems II
Rijkevoort
94
29.
Arjan Luisman IV
Boven-Leeuwen
94
29.
Kai Bindels VIOS'38 lid
Beugen
94
29.
Ger van Raaij
Sambeek
94
45.
Sonja van Raaij
Sambeek
90
46.
Jose Bindels K
Beugen
88
47.
Eduard van Lieshout 10
Mill
86
47.
Marcel Schinkel
Zeewolde
86
47.
Nienke
Cuijk
86
47.
Eduard van Lieshout 15
Mill
86
47.
Eduard van Lieshout 18
Mill
86
47.
Sebas Werner
De Meern
86
47.
ThijmenHegmansSprint
Stevensbeek
86
47.
Jeffrey
Cuijk
86
47.
M Derks 2
Oeffelt
86
47.
Jan de kinderen 2
Vinkel
86
57.
Charles Mekes
Tilburg
84
57.
Ole
Boxmeer
84
57.
Thieme van de Ligt
Rijkevoort
84
57.
D en G 5
Sambeek
84
57.
TWC Longfield 2 II
Boxmeer
84
57.
Lisa Poorts-van de Ligt
Rijkevoort
84
57.
June van de Ligt
Rijkevoort
84
57.
Vanderpielekes II
Cuijk
84
57.
Teun van Boekholt 1
Boxmeer
84
57.
MeesCox Sprint
Boxmeer
84
57.
Janneke van Raaij
Sambeek
84
68.
Jos Philips
Boxmeer
82
69.
Ton Dortmans 8
Veghel
80
69.
D en G 2
Sambeek
80
69.
Bert te Lindert 1
Aalten
80
69.
Vanderpielekes I
Cuijk
80
69.
Joris van de Meulenhof 6
Haps
80
69.
D en G 1
Sambeek
80
69.
Joris van de Meulenhof 4
Haps
80
69.
Arjan Luisman I
Boven-Leeuwen
80
69.
D en G 3
Sambeek
80
69.
Bert te Lindert 3
Aalten
80
69.
Joan Kelders
Boxmeer
80
69.
Jan Schel 1
Boxmeer
80
69.
M Derks 1
Oeffelt
80
69.
Sjaak Verhaar
lith
80
69.
Famke Bindels
Beugen
80
69.
Erik van de Ligt
Rijkevoort
80
69.
Ton Dortmans 7
Veghel
80
69.
Chris Derks
Boxmeer
80
69.
Gijs van den Heuvel V
Venlo
80
69.
Jean Houben
Doenrade
80
69.
Arold Arts 1
Vortum-Mullem
80
69.
Michelle Bindels 2 VIOS'38 lid
Beugen
80
69.
Ton Dortmans 1
Veghel
80
69.
Edwin Pelzer 1
Den Bosch
80
69.
Pedro Verdijck VIOS'38 lid
Beugen
80
69.
Martina van Raaij
Sambeek
80
69.
Gert-Jan Vermeulen 5
Maasbommel
80
69.
Petra Wijtten
Beugen
80
69.
Jan van Berlicum
Wilbertoord
80
69.
Mees Verhoeven VIOS'38 lid
Beugen
80
69.
Nelly Bindels
Beugen
80
69.
Patrick van der Ven
Oeffelt
80
69.
Michelle Bindels VIOS'38 lid
Beugen
80
69.
Gert-Jan Verberkt 5
Boxmeer
80
69.
Sander Gulen 2
Boxmeer
80
69.
Kai Bindels 2 VIOS'38 lid
Beugen
80
69.
Marius Nijsen
Blitterswijk
80
69.
Jose Bindels
Beugen
80
69.
Jose Bindels 2
Beugen
80
69.
Joy Bindels
Beugen
80
109.
Michelle Bindels K VIOS'38 lid
Beugen
78
109.
Edwin Pelzer 3
Den Bosch
78
109.
Laurens Walenberg
Bladel
78
109.
Joost Peeters 1 VIOS'38 lid
Beugen
78
109.
Wim Melssen 1
Boxmeer
78
109.
Kay Gerrits 2 VIOS'38 lid
Beugen
78
109.
Arold Arts 4
Vortum-Mullem
78
109.
Marc Kolkman
Borculo
78
117.
Sara Kahlert
Beugen
76
117.
H de Groot I
Oss
76
117.
Sjaak Verhaar 1
Lith
76
117.
H de Groot II
Oss
76
121.
Tom Lussenburg 2
Landgraaf
74
121.
Elly Schaminee
Beugen
74
121.
ThijmenHegmansSprint2
Stevensbeek
74
121.
Andre Broeren
Boxmeer
74
121.
Peter Bindels VIOS'38 lid
Beugen
74
121.
Luca
Cuijk
74
127.
Gerty Heijnemans 4
Mill
72
127.
Eduard van Lieshout 6
Mill
72
127.
Eduard van Lieshout 7
Mill
72
127.
Gerty Heijnemans 2
Mill
72
127.
Eduard van Lieshout 20
Mill
72
127.
Eduard van Lieshout 9
Mill
72
127.
Peter Collombon 2 VIOS'38 lid
Beugen
72
127.
Eduard van Lieshout 8
Mill
72
127.
Bert te Lindert 4
Aalten
72
127.
Gerty Heijnemans 1
Mill
72
127.
Walter Kuijpers I VIOS'38 lid
Beugen
72
127.
Manny Hutten
Boxmeer
72
127.
Eduard van Lieshout 34
Mill
72
127.
Eduard van Lieshout 19
Mill
72
127.
Eduard van Lieshout 5
Mill
72
127.
Eduard van Lieshout 12
Mill
72
127.
Eduard van Lieshout 13
Mill
72
127.
Eduard van Lieshout 14
Mill
72
127.
Bert te Lindert 2
Aalten
72
127.
Eduard van Lieshout 1
Mill
72
127.
Tonny van Boekholt
Boxmeer
72
127.
Pierre Reijnen
Cuijk
72
127.
Eduard van Lieshout 2
Mill
72
127.
Eduard van Lieshout 16
Mill
72
127.
Aimée Stax III
Beugen
72
127.
Monique Nillesen
Oeffelt
72
127.
Eduard van Lieshout 3
Mill
72
127.
Eduard van Lieshout 17
Mill
72
127.
Gerty Heijnemans 5
Mill
72
127.
Eduard van Lieshout 4
Mill
72
127.
Jesse Frederix
Boxmeer
72
127.
Sanne Hubbers
Boxmeer
72
127.
Eduard van Lieshout 11
Mill
72
127.
Wim Kuijpers VIOS'38 lid
Beugen
72
127.
Sjaak Verhaar 2
Lith
72
127.
Gert-Jan Vermeulen 2
Maasbommel
72
127.
Kay Boumans I VIOS'38 lid
Beugen
72
127.
Eduard van Lieshout 35
Mill
72
127.
Maik Graat
Wanroij
72
127.
Jack Siroo
Velden
72
127.
Sophie Vlasveld
Cuijk
72
127.
Gerrit Schaminee
Beugen
72
127.
Leon Lenders I
Neer
72
127.
Leon Tap II
Beuningen
72
127.
Jan Siroo⁸
Velden
72
127.
Gert-Jan Vermeulen 3
Maasbommel
72
127.
Gert-Jan Vermeulen 4
Maasbommel
72
127.
Geert Kahlert
Mill
72
127.
Gus van de Ligt
Rijkevoort
72
127.
Gerty Heijnemans 3
Mill
72
127.
Wick de kinderen
Oss
72
127.
Leon Tap I
Beuningen
72
127.
Bram van Roosmalen II
Rijkevoort
72
127.
Roy Verstraaten 5
Boxmeer
72
181.
Rob Willems I
Rijkevoort
70
181.
Peter Claassen
Boxmeer
70
181.
Kay Gerrits 1 VIOS'38 lid
Beugen
70
181.
Tijn Bindels
Beugen
70
185.
Jens Kocken K VIOS'38 lid
Beugen
68
185.
Tom Lussenburg
Landgraaf
68
185.
Arold Arts 3
Vortum-Mullem
68
185.
Roel Graat 4 VIOS'38 lid
Boxmeer
68
185.
Henk Peters
Beugen
68
185.
Eduard van Lieshout 23
Mill
68
185.
Marion Kocken
Beugen
68
185.
Alex de Boer 3
Nijmegen
68
185.
Kai Bindels K VIOS'38 lid
Beugen
68
185.
Ramon Smits 4 VIOS'38 lid
Beugen
68
185.
Cas Verberkt 5
Boxmeer
68
185.
Lies Martens
Boxmeer
68
185.
Rens Bindels
Beugen
68
185.
Layka van Raaij
Sambeek
68
185.
Aimée Stax I
Beugen
68
185.
Gijs van den Heuvel III
Venlo
68
185.
Sara en Daan VIOS'38 lid
Beugen
68
185.
Jens Kocken 2 VIOS'38 lid
Beugen
68
185.
Diana van Boekholt
Boxmeer
68
204.
Thomas Vloet
Boxmeer
66
204.
Dennis Bindels VIOS'38 lid
Beugen
66
206.
Jens Kocken 6 VIOS'38 lid
Beugen
64
206.
Anita Verberkt 1
Boxmeer
64
206.
Leon Tap2
Beuningen
64
206.
Karel Verhagen
Kerkdriel
64
206.
Robbert Bouhuijzen
Vleuten
64
206.
Rob Groothusen
Asten
64
206.
Jens Kocken 5 VIOS'38 lid
Beugen
64
206.
Ton Dortmans 2
Veghel
64
206.
Bert Verberkt 1
Boxmeer
64
206.
R. van Dijkhuizen
Tiel
64
206.
Edwin Pelzer 2
Den Bosch
64
206.
Sharon Kocken 2
Nijmegen
64
206.
Joost de Wit 1
Eindhoven
64
206.
Mirte Beerkens
Holthees
64
206.
Wil Gommans I
Venray
64
206.
Anita Verberkt 2
Boxmeer
64
206.
Swimmy Verberkt
Boxmeer
64
206.
Remco Schel
Boxmeer
64
206.
Joost de Wit
Eindhoven
64
206.
Gijs van den Heuvel IV
Venlo
64
206.
Anita Verberkt 5
Boxmeer
64
206.
Sven de Gruyter
Helmond
64
206.
D en G 7 van Raaij
Sambeek
64
206.
Rody Verberkt 2
Boxmeer
64
206.
Rody Verberkt 3
Boxmeer
64
206.
Tonny Verhaar III
Lith
64
206.
Marieke Bindels
Beugen
64
206.
Sydney Verberkt 1
Boxmeer
64
206.
Cas Verberkt 1
Boxmeer
64
206.
Ton Dortmans 5
Veghel
64
206.
Bert te Lindert 5
Aalten
64
206.
Cas Verberkt 3
Boxmeer
64
206.
Stefan Hesen 2 VIOS'38 lid
Horst
64
206.
Anita Verberkt 3
Boxmeer
64
206.
Maartje van de Hoven
Sint Anthonis
64
206.
Arnoud Cremers
Rijkevoort
64
206.
Bert Verberkt 3
Boxmeer
64
206.
Sander Gulen
Boxmeer
64
206.
Camiel 3 VIOS'38 lid
Beugen
64
206.
Mees Verhoeven 2 VIOS'38 lid
Beugen
64
206.
Bert Verberkt 4
Boxmeer
64
206.
Bert Verberkt 5
Boxmeer
64
206.
Gert-Jan Verberkt 1
Boxmeer
64
206.
Camiel 1 VIOS'38 lid
Beugen
64
206.
Jan Schel 2
Boxmeer
64
206.
Teun van den Heuvel V
Venlo
64
206.
D en G 10 van Raaij
Sambeek
64
206.
Maria Graat
Wanroij
64
206.
Jan Arts 4
Vortum-Mullem
64
206.
Sandra Hendriks 5
Vortum-Mullem
64
206.
Jan Arts 5
Vortum-Mullem
64
206.
Panther van Raaij
Sambeek
64
206.
Annie Arts 2
Vortum-Mullem
64
206.
M de Bruin
Boxmeer
64
206.
Annie Arts 1
Vortum-Mullem
64
206.
Roy Bindels VIOS'38 lid
Beugen
64
206.
Birgit Hendriks 3
Vortum-Mullem
64
206.
Jan Arts 3
Vortum-Mullem
64
206.
Arold Arts 5
Vortum-Mullem
64
206.
Roel Graat 1 VIOS'38 lid
Boxmeer
64
206.
Elja van Raaij
Sambeek
64
206.
Chanel no. 1
Cuijk
64
206.
Arold Arts 2
Vortum-Mullem
64
206.
Mike Obiku
Boxmeer
64
206.
Jan Arts 1
Vortum-Mullem
64
206.
Jan Arts 2
Vortum-Mullem
64
206.
Toon Bulder
Boxmeer
64
206.
Lena Hendriks 4
Vortum-Mullem
64
206.
Tonny Verhaar I
Lith
64
206.
Jan van den Heuvel
Heijen
64
206.
Theo Huijbers
Ledeacker
64
206.
Frank ten Haaf
Boxmeer
64
206.
Tonny Verhaar II
Lith
64
206.
Leo Ankersmit II
Boxmeer
64
206.
Thea Kahlert
Mill
64
206.
Derks-Vlasveld
Oeffelt
64
206.
Edwin Weerts
Overloon
64
206.
Yvonne Derks
Oeffelt
64
206.
Wilmie Slaats 2
Beugen
64
206.
Roel Graat 3 VIOS'38 lid
Boxmeer
64
286.
Pedro Verdijck 2 VIOS'38 lid
Beugen
62
286.
HuJuRuLuNo1
Mill
62
288.
Gert-Jan Verberkt 2
Boxmeer
60
288.
Carlo van Boekholt I
Boxmeer
60
288.
Leon Lenders II
Neer
60
288.
Jens Kocken 4 VIOS'38 lid
Beugen
60
288.
Gert-Jan Verberkt 4
Boxmeer
60
288.
Frans Bindels I
Beugen
60
288.
Donna van Raaij
Sambeek
60
288.
Bart Mulders
Beugen
60
288.
Wout Mulders
Heumen
60
288.
József Kiprich
Boxmeer
60
288.
Arjan Luisman II
Boven-Leeuwen
60
288.
Marc Vastenhout
Ugchelen
60
288.
Edwin Kersten
Boxmeer
60
288.
Steef Jansen
Beugen
60
288.
Wim Melssen 7
Boxmeer
60
288.
Tristan Volleberg
Beugen
60
288.
R. van Dijkhuizen 2
Tiel
60
288.
Wim Melssen 3
Boxmeer
60
288.
Roy Verstraaten 2
Boxmeer
60
288.
Hulsty
Boxmeer
60
308.
Gijs van den Heuvel II
Venlo
58
308.
Jesse van Raaij
Sambeek
58
308.
Ruud van de Kerkhof
Beugen
58
308.
ThijmenHegmansKlassement
Stevensbeek
58
308.
Nicole Klaassen II
Boxmeer
58
308.
Reamon van Raaij
Sambeek
58
314.
Trudie Slaats
Boxmeer
56
314.
Daan Kahlert Jo. 11 VIOS'38 lid
Beugen
56
314.
Imke Schaminee
Beugen
56
314.
Sjaak Verhaar 3
Lith
56
314.
P. de Graaf II
Apeldoorn
56
314.
Hub Souren I
Geleen
56
314.
P. de Graaf I
Apeldoorn
56
314.
Thomas van Eck I
Boxmeer
56
314.
Nick Fleuren
Rijkevoort
56
314.
Gert-Jan Vermeulen 1
Maasbommel
56
314.
J Janssen
Boxmeer
56
314.
Leo Ankersmit
Boxmeer
56
314.
Roel Graat 2 VIOS'38 lid
Boxmeer
56
314.
Gert-Jan Verberkt 3
Boxmeer
56
314.
Joephaps 2
Haps
56
314.
Fysio Beugen for the win!
Cuijk
56
314.
Ingo Janssen 2
Boxmeer
56
314.
Roy Verstraaten 1
Boxmeer
56
314.
Paul Jilesen
Nijmegen
56
314.
Marcel Volleberg
Beugen
56
314.
Bert Verberkt 2
Boxmeer
56
314.
Steef Jansen VIOS'38 lid
Beugen
56
314.
Wim Melssen 5
Boxmeer
56
314.
Ingo Janssen
Boxmeer
56
314.
Ron Janssen II
Arnhem
56
314.
Eric Vossenberg 1
Oss
56
314.
Walter Kuijpers II VIOS'38 lid
Beugen
56
314.
Carlo van Boekholt III
Boxmeer
56
314.
Winfried Kuijpers
Oss
56
314.
Cas Frederix
Boxmeer
56
314.
Cas Frederix 1
Boxmeer
56
314.
F Berbers
Boxmeer
56
314.
Johan Zonnenberg
Zeeland
56
314.
Piet van Els
Boxmeer
56
314.
Eric Vossenberg 3
Oss
56
314.
Eric Vossenberg 2
Oss
56
314.
Quinta van Raaij
Sambeek
56
314.
Cas Frederix 3
Boxmeer
56
314.
Huberts 1
Boxmeer
56
314.
Kneutevreute 2
Haelen
56
314.
Eric Vossenberg 5
Oss
56
314.
Kneutevreute 5
Haelen
56
314.
Sophie Frederix
Boxmeer
56
314.
Kneutevreute 3
Haelen
56
314.
Ramon Smits 1 VIOS'38 lid
Beugen
56
314.
Kneutevreute 1
Haelen
56
314.
D en G 6 van Raaij
Sambeek
56
314.
Kneutevreute 4
Haelen
56
314.
Sydney Verberkt 2
Boxmeer
56
314.
Ramon Smits 2 VIOS'38 lid
Beugen
56
314.
Emma Vlasveld
Cuijk
56
314.
Kocken G
Boxmeer
56
314.
Jens Kocken 1 VIOS'38 lid
Beugen
56
314.
Aimée Stax II
Beugen
56
314.
Sydney Verberkt 4
Boxmeer
56
314.
Cas Verberkt 2
Boxmeer
56
370.
Walter Kuijpers III VIOS'38 lid
Beugen
54
370.
Eduard van Lieshout 25
Mill
54
370.
Sanne Hubbers 2
Boxmeer
54
370.
Jan de kinderen 1
Vinkel
54
370.
uci-ranking
Venray
54
370.
Eduard van Lieshout 21
Mill
54
370.
Eduard van Lieshout 22
Mill
54
370.
Eduard van Lieshout 24
Mill
54
378.
Jens Kocken S VIOS'38 lid
Beugen
52
378.
Gijs van den Heuvel I
Venlo
52
378.
S Wijtten
Beugen
52
378.
Aaron Fransen VIOS'38 lid
Beugen
52
378.
Ton Dortmans 10
Veghel
52
378.
Alex de Boer 2
Nijmegen
52
378.
Sydney Verberkt 5
Boxmeer
52
378.
Rob-Kay-Aaron-Arnoud
Beugen
52
378.
Ton Dortmans 3
Veghel
52
378.
Marion Kocken 2
Beugen
52
378.
Alex de Boer
Nijmegen
52
378.
Bas Delhij
Boxmeer
52
378.
Sharon Kocken
Nijmegen
52
378.
Noud 6
Oploo
52
378.
D Janssen
Boxmeer
52
378.
D en G 8 van Raaij
Sambeek
52
378.
Donna Janssen
Gennep
52
378.
John van Loen
Boxmeer
52
378.
Wim Melssen 10
Boxmeer
52
378.
D en G 9 van Raaij
Sambeek
52
378.
Sydney Verberkt 3
Boxmeer
52
378.
Ton Dortmans 9
Veghel
52
378.
Ton Dortmans 4
Veghel
52
378.
Wim Melssen 4
Boxmeer
52
378.
Kay Boumans II VIOS'38 lid
Beugen
52
378.
Ton Dortmans 6
Veghel
52
378.
Bert Philips
Boxmeer
52
405.
Willemien van Lent 2
Eindhoven
50
405.
ThijmenHegmans.
Stevensbeek
50
405.
Henk van Raaij
Sambeek
50
405.
Geert van Raaij
Sambeek
50
405.
Tornado USA 3
Boxmeer
50
405.
Wynn Siroo
Velden
50
405.
Wilma Schraven
Cuijk
50
405.
Rinie van Raaij
Sambeek
50
405.
Tonnie Polman
Beugen
50
414.
Teun van den Heuvel IV
Venlo
48
414.
Ed de Goeij
Boxmeer
48
414.
Ingo Janssen 3
Boxmeer
48
414.
Marcel Gerrits II
Overloon
48
414.
Michel Janssen
Groesbeek
48
419.
Lena Hendriks 2
Vortum-Mullem
46
419.
Sandra Hendriks 1
Vortum-Mullem
46
419.
Sandra Hendriks 2
Vortum-Mullem
46
419.
Annie Arts 4
Vortum-Mullem
46
419.
Annie Arts 3
Vortum-Mullem
46
419.
Annie Arts 5
Vortum-Mullem
46
419.
Birgit Hendriks 1
Vortum-Mullem
46
419.
Birgit Hendriks 4
Vortum-Mullem
46
419.
Birgit Hendriks 5
Vortum-Mullem
46
419.
Sandra Hendriks 3
Vortum-Mullem
46
419.
Lena Hendriks 1
Vortum-Mullem
46
419.
Lena Hendriks 5
Vortum-Mullem
46
419.
Birgit Hendriks 2
Vortum-Mullem
46
419.
Lena Hendriks 3
Vortum-Mullem
46
419.
Sandra Hendriks 4
Vortum-Mullem
46
419.
Wim Melssen 6
Boxmeer
46
419.
TWC Longfield 2
Boxmeer
46
419.
Thomas van Eck II
Boxmeer
46
419.
Henk Verberk
Sambeek
46
419.
Ton van Braak
Boxmeer
46
419.
Wim Melssen 2
Boxmeer
46
419.
Kay Gerrits 4 VIOS'38 lid
Beugen
46
441.
Robert van den Heuvel VIOS'38 lid
Beugen
44
441.
Marcel Schaminee VIOS'38 lid
Beugen
44
441.
Koos Hubbers II
Millingen aan de Rijn
44
441.
Jose Berbers
Boxmeer
44
441.
Roy Verstraaten 4
Boxmeer
44
441.
Ron Janssen I
Arnhem
44
441.
Hubers
Boxmeer
44
441.
Huberts Jose
Boxmeer
44
441.
Bart Gieben
Boxmeer
44
441.
Huberts J
Boxmeer
44
441.
Berbers
Boxmeer
44
441.
Cas Verberkt 4
Boxmeer
44
441.
Boone
Boxmeer
44
441.
Joephops
Haps
44
441.
CBS Chasse Patate
Boxmeer
44
441.
MeesCox
Boxmeer
44
441.
Koos Hubbers I
Millingen aan de Rijn
44
441.
Geert Cox
Boxmeer
44
441.
Willemien van Lent 4
Eindhoven
44
441.
A de Bruin
Boxmeer
44
441.
E.Philips
Boxmeer
44
441.
Sem van Asten
Boxmeer
44
441.
Adrie de Bruin
Boxmeer
44
441.
Luitzen Ongersma
Beetsterzwaag
44
441.
Eric Vossenberg 4
Oss
44
441.
Grad
Boxmeer
44
441.
Martin van den Berg
Utrecht
44
441.
W van Eck II
Boxmeer
44
441.
W van Eck I
Boxmeer
44
441.
Jos Janssen
Cuijk
44
441.
Joephaps
Haps
44
441.
Teun Daanen II VIOS'38 lid
Beugen
44
441.
Willem Slaats 2 VIOS'38 lid
Boxmeer
44
441.
Noud 1
Oploo
44
441.
Camiel 2 VIOS'38 lid
Beugen
44
441.
Kay Gerrits 3 VIOS'38 lid
Beugen
44
441.
Teun Daanen I VIOS'38 lid
Beugen
44
441.
Frans Bindels II
Beugen
44
441.
Anita Verberkt 4
Boxmeer
44
441.
Rody Verberkt 1
Boxmeer
44
441.
Kocken 2
Boxmeer
44
441.
Jens Kocken 3 VIOS'38 lid
Beugen
44
441.
Rody Verberkt 4
Boxmeer
44
484.
FC Attakkk VIOS'38 lid
Beugen
42
484.
Eduard van Lieshout 30
Mill
42
484.
Willemien van Lent 1
Eindhoven
42
484.
Jan Schaminee VIOS'38 lid
Beugen
42
484.
Roy Verstraaten 3
Boxmeer
42
489.
Noud 5
Oploo
40
489.
Bram van Roosmalen I
Rijkevoort
40
489.
Marc verhaar
Oijen
40
489.
Anke van Roosmalen
Boxmeer
40
489.
Noud 3
Oploo
40
489.
Koen Cornelissen I
Beugen
40
495.
Wilmie Slaats 1
Beugen
38
495.
Water v.d.
Boxmeer
38
495.
Teun van den Heuvel II
Venlo
38
495.
Wim Melssen 9
Boxmeer
38
495.
Sister D
Boxmeer
38
495.
Wim Melssen 8
Boxmeer
38
495.
Noud 7
Oploo
38
495.
Cas Frederix 2
Boxmeer
38
495.
Teun van Asten
Boxmeer
38
495.
Rody Verberkt 5
Boxmeer
38
495.
Henk Tielemans
Winssen
38
495.
Huberts 2
Boxmeer
38
495.
Theo van der Linden
Afferden
38
495.
F de Bruin
Boxmeer
38
495.
Annie van Braak
Boxmeer
38
495.
Koos Hubbers III
Millingen aan de Rijn
38
495.
Lucien Radt
Boxmeer
38
495.
Sanne Hubbers 3
Boxmeer
38
495.
Welbers
Boxmeer
38
495.
Willem Slaats 1 VIOS'38 lid
Boxmeer
38
495.
Kay Gerrits 5 VIOS'38 lid
Beugen
38
495.
John Weerepas
Boxmeer
38
495.
Frej
Boxmeer
38
518.
Bart Verdijck VIOS'38 lid
Beugen
36
518.
Teun van den Heuvel I
Venlo
36
518.
W van Eck V
Boxmeer
36
518.
Nicole Klaassen I
Boxmeer
36
518.
Peter van Houtum
Boxmeer
36
518.
Sanne Hubbers 1
Boxmeer
36
524.
Noud 9
Oploo
34
524.
Marcel Claassen
Boxmeer
34
524.
Noud 8
Oploo
34
524.
BrotherA
Boxmeer
34
524.
Henk Schraven
Cuijk
34
524.
Dhr. Hendriks
Boxmeer
34
524.
Peter Jansen II VIOS'38 lid
Beugen
34
524.
Dhr. van Tetering
Boxmeer
34
532.
Mieke Rijkers
Beugen
30
532.
Pieter Bongartz
Cuijk
30
534.
Annie Philips
Boxmeer
28
534.
Tornado USA 5
Boxmeer
28
536.
Kocken 1
Boxmeer
26
536.
Heinemans
Boxmeer
26
536.
Gérard Kocken
Boxmeer
26
536.
Kocken
Boxmeer
26
536.
Kocken Gerard
Boxmeer
26
536.
J Berbers
Boxmeer
26
536.
Henk Willems IV
Boxmeer
26
536.
Mw. Bindels
Boxmeer
26
536.
Verrijdt
Boxmeer
26
536.
Willemien van Lent 5
Eindhoven
26
536.
Dhr. Ronnes
Boxmeer
26
536.
Wim Coopmans
Panningen
26
536.
Frans Berbers
Boxmeer
26
549.
Joost Peeters 3 VIOS'38 lid
Beugen
24
549.
W van Eck IV
Boxmeer
24
549.
W van Eck III
Boxmeer
24
552.
Noud 2
Oploo
20
552.
Noud 4
Oploo
20
552.
Noud Janssen
Oploo
20
555.
Albert Barten
Sambeek
18
555.
Eduard van Lieshout 28
Mill
18
557.
Eduard van Lieshout 32
Mill
14
557.
Kneutejump
Haelen
14
557.
Sharon Kocken 3
Nijmegen
14
557.
Marion Kocken 3
Beugen
14
557.
Sanne van Roosmalen
Rijkevoort
14
562.
Huib Smits
Beugen
12
562.
Jan Koole/zeelandia 2
Middelburg
12
562.
ThijmenHegmansDalen
Stevensbeek
12
562.
H de Bruin
Boxmeer
12
562.
Lucky Smifs VIOS'38 lid
Beugen
12
567.
ThijmenHegmansTIJD
Stevensbeek
8
568.
TWC Longfield 3
Boxmeer
6
568.
Henk Willems III
Boxmeer
6
568.
Henk Willems V
Boxmeer
6
568.
Tornado USA 4
Boxmeer
6
568.
Bart van Roosmalen
Well
6
573.
Teun Daanen III VIOS'38 lid
Beugen
0
573.
Romee te Lindert
Aalten
0
573.
Kneutemountaineers
Haelen
0
573.
Eduard van Lieshout 33
Mill
0
573.
Kees Arts Berg
Vortum-Mullem
0
573.
Rene Walenberg
Bladel
0
573.
Jan Koole/zeelandia 3
Middelburg
0
573.
Ramon Smits 3 VIOS'38 lid
Beugen
0
573.
Hub Souren II
Geleen
0
573.
Jeanine van de Ven
Well
0
573.
Esmee Schaminee
Beugen
0
573.
Henk Willems I
Boxmeer
0
573.
Kay Gerrits 8 VIOS'38 lid
Beugen
0
573.
Teun van den Heuvel III
Venlo
0
573.
Stefan Hesen 3 VIOS'38 lid
Horst
0
573.
Slow-step
Venray
0
573.
ThijmenHegmansBerg
Stevensbeek
0
573.
Joost Peeters 2 VIOS'38 lid
Beugen
0
573.
Arjan Luisman III
Boven-Leeuwen
0
573.
Herman van den Heuvel III
Beugen
0
573.
Daphne van Houwelingen
Gameren
0
573.
Walter Klimt VIOS'38 lid
Beugen
0
573.
Walter Valt aan VIOS'38 lid
Beugen
0
573.
Arjan Blom
Amstelveen
0
573.
Pater Pacioli Nulla VIOS'38 lid
Beugen
0
573.
Tornado USA 2
Boxmeer
0
573.
Joris van de Meulenhof 5
Haps
0
573.
Joris van de Meulenhof 3
Haps
0
573.
Joris van de Meulenhof 2
Haps
0
573.
Wil Gommans II
Venray
0
573.
Marcel Gerrits I
Overloon
0
573.
Thomas van Eck III
Boxmeer
0
573.
Thomas van Eck IV
Boxmeer
0
573.
Kneuteklim
Haelen
0
573.
Jordy van den Heuvel IV VIOS'38 lid
Boxmeer
0
573.
Kneuteberg
Haelen
0
573.
Peter Jansen I VIOS'38 lid
Beugen
0
573.
Eduard van Lieshout 31
Mill
0
573.
Helga de Wit
Beugen
0
573.
Roy Verstraaten 0
Boxmeer
0
573.
Roy Verstraaten Punch
Boxmeer
0
573.
Jordy van den Heuvel VIOS'38 lid
Beugen
0
573.
Toon Teunissen VIOS'38 lid
Beugen
0
573.
Eduard van Lieshout 29
Mill
0
573.
Eduard van Lieshout 27
Mill
0
573.
Jordy van den Heuvel I VIOS'38 lid
Boxmeer
0
573.
Karin Derks
Cuijk
0
573.
CBS Spurters en Punchers
Boxmeer
0
573.
Thomas van Eck V
Boxmeer
0