Beste renners vorig Tourspel

Hieronder zijn wielrenners weergeven die gedurende het vorige Tourspel de meeste punten hebben behaald.

#
WIELRENNER PLOEG
TOTAAL
1.
POGACAR TadejUAE Team Emirates
71
2.
VAN AERT WoutJumbo - Visma
62
3.
VINGEGAARD JonasJumbo - Visma
55
4.
PHILIPSEN JasperAlpecin - Fenix
51
5.
CAVENDISH MarkDeceuninck - Quick-Step
48
6.
CATTANEO MattiaDeceuninck - Quick-Step
40
7.
MOLLEMA BaukeTrek - Segafredo
33
8.
BOUHANNI NacerTeam Arkea - Samsic
32
KONRAD PatrickBora - Hansgrohe
32
10.
KUENG StefanGroupama - FDJ
30
11.
ASGREEN KasperDeceuninck - Quick-Step
29
12.
WOODS MichaelIsrael Start-up Nation
28
13.
MATTHEWS MichaelTeam BikeExchange
27
VAN DER POEL MathieuAlpecin - Fenix
27
15.
HIGUITA SergioEF Education - Nippo
26
16.
IZAGUIRRE IonAstana - Premier Tech
25
CARAPAZ RichardINEOS Grenadiers
25
18.
COLBRELLI SonnyBahrain - Victorious
23
19.
TEUNS DylanBahrain - Victorious
21
20.
MOHORIC MatejBahrain - Victorious
20
POELS WouterBahrain - Victorious
20
22.
O CONNOR BenAG2R Citroen Team
19
GREIPEL AndréIsrael Start-up Nation
19
BONNAMOUR FranckB&B Hotels - P/B KTM
19
25.
LAPORTE ChristopheCofidis
17
26.
KELDERMAN WilcoBora - Hansgrohe
16
POLITT NilsBora - Hansgrohe
16
28.
KUSS SeppJumbo - Visma
15
SAGAN PeterBora - Hansgrohe
15
30.
MERLIER TimAlpecin - Fenix
14
MORKOV MichaelDeceuninck - Quick-Step
14
BOL CeesTeam DSM
14
NIELSEN Magnus CortEF Education - Nippo
14
34.
GAUDU DavidGroupama - FDJ
13
ARANBURU AlexAstana - Premier Tech
13
MEZGEC LukaTeam BikeExchange
13
MARTIN GuillaumeCofidis
13
ALAPHILIPPE JulianDeceuninck - Quick-Step
13
39.
BISSEGGER StefanEF Education - Nippo
12
ROGLIC PrimozJumbo - Visma
12
41.
VAN POPPEL DannyIntermarche - Wanty - Gobert
11
STUYVEN JasperTrek - Segafredo
11
43.
VALVERDE AlejandroMovistar Team
10
MAS EnricMovistar Team
10
YATES SimonTeam BikeExchange
10
FRAILE MATARRANZ OmarAstana - Premier Tech
10
47.
ELISSONDE KennyTrek - Segafredo
9
ERVITI ImanolMovistar Team
9
PARET-PEINTRE AurelienAG2R Citroen Team
9
MARTIN DanielIsrael Start-up Nation
9
URAN URAN RigobertoEF Education - Nippo
9
THEUNS EdwardTrek - Segafredo
9
53.
GESBERT ElieTeam Arkea - Samsic
8
BJERG MikkelUAE Team Emirates
8
PEDERSEN Casper PhillipTeam DSM
8
SWEENY HarryLotto Soudal
8
57.
DEMARE ArnaudGroupama - FDJ
7
GARCIA IvanMovistar Team
7
TEUNISSEN MikeJumbo - Visma
7
PERICHON Pierre-LucCofidis
7
BALLERINI DavideDeceuninck - Quick-Step
7
62.
GUERREIRO RubenEF Education - Nippo
6
PACHER QuentinB&B Hotels - P/B KTM
6
TURGIS AnthonyTotal Direct Energie
6
65.
QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderTeam Arkea - Samsic
5
VAN MOER BrentLotto Soudal
5
67.
LUTSENKO AlexeyAstana - Premier Tech
4
BILBAO PelloBahrain - Victorious
4
VALGREN ANDERSEN MichaelEF Education - Nippo
4
PEDERSEN MadsTrek - Segafredo
4
MEINTJES LouisIntermarche - Wanty - Gobert
4
SKUJINS TomsTrek - Segafredo
4
73.
BAKELANTS JanIntermarche - Wanty - Gobert
3
ZIMMERMANN GeorgIntermarche - Wanty - Gobert
3
75.
LATOUR Pierre-RogerTotal Direct Energie
2
WALSCHEID MaximilianTeam Qhubeka Assos
2
BARTHE CyrilB&B Hotels - P/B KTM
2
VAN BAARLE DylanINEOS Grenadiers
2
VAN POPPEL BoyIntermarche - Wanty - Gobert
2
CHAVES Johan EstebanTeam BikeExchange
2
PORTE RichieINEOS Grenadiers
2
82.
ROTA LorenzoIntermarche - Wanty - Gobert
1
GODON DorianAG2R Citroen Team
1
HAIG JackBahrain - Victorious
1
HENAO Sergio LuisTeam Qhubeka Assos
1
86.
GRUZDEV DmitriyAstana - Premier Tech
0
HOULE HugoAstana - Premier Tech
0
KWIATKOWSKI MichalINEOS Grenadiers
0
GEOGHEGAN HART TaoINEOS Grenadiers
0
DOUBEY FabienTotal Direct Energie
0
BARBERO CarlosTeam Qhubeka Assos
0
BENNETT SeanTeam Qhubeka Assos
0
CAMPENAERTS VictorTeam Qhubeka Assos
0
DE BOD StefanAstana - Premier Tech
0
ROWE LukeINEOS Grenadiers
0
FUGLSANG JakobAstana - Premier Tech
0
NIBALI VincenzoTrek - Segafredo
0
ZABEL RickIsrael Start-up Nation
0
WRIGHT FredBahrain - Victorious
0
HOLLENSTEIN RetoIsrael Start-up Nation
0
GOLDSTEIN OmerIsrael Start-up Nation
0
DURBRIDGE LukeTeam BikeExchange
0
HAMILTON LucasTeam BikeExchange
0
GRONDAHL JANSEN AmundTeam BikeExchange
0
JUUL-JENSEN ChristopherTeam BikeExchange
0
BOIVIN GuillaumeIsrael Start-up Nation
0
FROOME ChristopherIsrael Start-up Nation
0
CLARKE SimonTeam Qhubeka Assos
0
DLAMINI NicTeam Qhubeka Assos
0
MCNULTY BrandonUAE Team Emirates
0
MAJKA RafalUAE Team Emirates
0
VLIEGEN LoicIntermarche - Wanty - Gobert
0
LAENGEN Vegard StakeUAE Team Emirates
0
COQUARD BryanB&B Hotels - P/B KTM
0
HIRSCHI MarcUAE Team Emirates
0
FORMOLO DavideUAE Team Emirates
0
CHEVALIER MaximeB&B Hotels - P/B KTM
0
GAUTIER CyrilB&B Hotels - P/B KTM
0
LEMOINE CyrilB&B Hotels - P/B KTM
0
ROLLAND PierreB&B Hotels - P/B KTM
0
KOCH JonasIntermarche - Wanty - Gobert
0
GESINK RobertJumbo - Visma
0
GOGL MichaelTeam Qhubeka Assos
0
CASTROVIEJO NICOLAS JonathanINEOS Grenadiers
0
THOMAS GeraintINEOS Grenadiers
0
BOASSON HAGEN EdvaldTotal Direct Energie
0
CABOT JeremyTotal Direct Energie
0
DE LA PARTE VictorTotal Direct Energie
0
RODRIQUEZ CristianTotal Direct Energie
0
SIMON JulienTotal Direct Energie
0
MARTIN TonyJumbo - Visma
0
KRUIJSWIJK StevenJumbo - Visma
0
FARIA DA COSTA Rui AlbertoUAE Team Emirates
0
WALLAYS JelleCofidis
0
POWLESS NeilsonEF Education - Nippo
0
RUTSCH JonasEF Education - Nippo
0
COSNEFROY BenoitAG2R Citroen Team
0
NAESEN OliverAG2R Citroen Team
0
ARMIRAIL BrunoGroupama - FDJ
0
SCHELLING IdeBora - Hansgrohe
0
PETERS NansAG2R Citroen Team
0
SCHÄR MichaelAG2R Citroen Team
0
VAN AVERMAET GregAG2R Citroen Team
0
BARGUIL WarrenTeam Arkea - Samsic
0
GUARNIERI JacopoGroupama - FDJ
0
KONOVALOVAS IgnatasGroupama - FDJ
0
MADOUAS ValentinGroupama - FDJ
0
DILLIER SilvanAlpecin - Fenix
0
PEREZ AnthonyCofidis
0
MEURISSE XandroAlpecin - Fenix
0
HERRADA LOPEZ JoséCofidis
0
RICKAERT JonasAlpecin - Fenix
0
SBARAGLI KristianAlpecin - Fenix
0
VAKOC PetrAlpecin - Fenix
0
GESCHKE SimonCofidis
0
FERNANDEZ ANDUJAR RubenCofidis
0
SCOTSON MilesGroupama - FDJ
0
POSTLBERGER LukasBora - Hansgrohe
0
DELAPLACE AnthonyTeam Arkea - Samsic
0
OSS DanielBora - Hansgrohe
0
DE BUYST JasperLotto Soudal
0
DE GENDT ThomasLotto Soudal
0
GILBERT PhilippeLotto Soudal
0
KLUGE RogerLotto Soudal
0
ARCAS JorgeMovistar Team
0
VAN DER SANDE ToshLotto Soudal
0
LOPEZ Miguel AngelMovistar Team
0
DEVENYNS DriesDeceuninck - Quick-Step
0
DECLERCQ TimDeceuninck - Quick-Step
0
HALLER MarcoBahrain - Victorious
0
EWAN CalebLotto Soudal
0
SUTTERLIN JashaTeam DSM
0
SOLER MarcMovistar Team
0
MCLAY DanielTeam Arkea - Samsic
0
BUCHMANN EmanuelBora - Hansgrohe
0
RUSSO ClementTeam Arkea - Samsic
0
SWIFT ConnorTeam Arkea - Samsic
0
ANDERSEN Soren KraghTeam DSM
0
BENOOT TiesjTeam DSM
0
VERONA CarlosMovistar Team
0
DONOVAN MarkTeam DSM
0
EEKHOFF NilsTeam DSM
0
NIEUWENHUIS JorisTeam DSM
0
BERNARD JulienTrek - Segafredo
0